Możliwość zakupu na Raty 0% za pomocą Comfino! Dowiedz się więcej tutaj Shipping from as low as 20 EUR! Fast payments with Conotoxia PAY! Versand bereits ab 20 EUR! Schnelle Zahlungen mit Conotoxia PAY! Expédition dès 20 EUR ! Paiements rapides avec Conotoxia PAY!

Łóżka pojedyncze


Zastanawiałeś się czemu wybrać drewniane łóżko dla dziecka? Odpowiedź jest naprawdę prosta. Kupując łóżko tego typu, masz gwarancję wytrzymałości. Meble wykonane z naturalnego drewna to inwestycja naprawdę na lata. Pokryte lakierem są odporne na zabrudzenia, dlatego idealnie sprawdzają się w pokojach dzieci. W przeciwieństwie do płyt MDF i płyty wiórowej łóżka są o wiele bardziej wytrzymałe.

Nowocześnie wyglądające łóżko dla dziecka

Drewniane konstrukcje dostępne u nas w sklepie, to nie tylko wytrzymałość. Staramy się robić wszystko, aby twoje dziecko mogło poczuć się naprawdę wyjątkowe. Dlatego też robimy wszystko, aby nasze produkty również były wyjątkowe. Zupełnie jak nietypowe Łóżko Tipi, które zostało wykonane z myślą o małych poszukiwaczach przygód. Inspirowane rodzajem Indiańskiego namiotu, sprawdzi się idealnie jako mebel do pokoju w stylu boho.

Łóżko dziecięce z drewna sosnowego

W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje z drewna sosnowego. Naturalny i najwyższej jakości materiał, który zadziwia swoją wytrzymałością. Wytrzymałość takiego łóżka to ponad sto kilo! Łóżko na pewno wytrzyma wiele przygód twoich dzieci. Jeśli potrzebujesz łóżka z szufladą, to również jesteśmy w stanie dla ciebie wykonać. Sprawdź w ofercie produkty, a znajdziesz łóżka zarówno z jedną, jak i z dwiema mniejszymi szufladami. Idealny sposób, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pokoju twojego dziecka.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.